آقایان دروغ نگویید!!!

سلام...

من از این آقای رئیس جمهور چندتا خواهش دارم:

١- لطفا دروغ نگویید.

٢-بی خیال مصلحت بشید.

٣-آمار دروغ ندید.

به نام ایزد منان

سالهاست که در انتخابات گوناگون حضور فعال دارم اما از انتخاباتی که دکتر معین به عنوان کاندید اصلاحات وارد عرصه انتخابات گشت دیگه امیدی به حضور در این عرصه ندارم. یادم میاد در اون انتخابات در شهر ما ستادی تشکیل شد و عده ای جوان دور هم جمع شدند و شروع به فعالیت کردند اما آخرش کار فکری بین اینها باب شد و این کار فکر کشیدن سیگار بود.

افرادی را دور جریان اصلاحات می بینم که اکثرا زاده تفکر نو سرمایه داری بودند و نمایندگان کوچولویی که خودشون هم نمی دونند دارند آب به آسیاب کی می ریزند..اصولا با شعار تغییر وایجاد تحول در اموری را شعار قرار می دهند که حوزه حکومتی محسوب می شوند نه حوزه دولتی... هیچکدام نمیان بگن باب برای مثال ما این مشکل را می دونیم و دغدقه این قشر از مردم هست و به این شکل قابل حل هست...هیچکدوم نمیان بگن خوب این دولت به این دلیل مجبور به گفتن دروغ بود و ما این نقص را نداریم...همشون دارای برنامه هایی هستن که جامع و کامل هست و کارشناسان زیادی برای این برنامه ها وقت صرف کردند اما خوب مکتوب ندارند یا به دلیل حجم بالای صفحات این قبیل برنامه ها و عوام نفهم بودن اونها نمی توانند منتشرشون کنند و قسمت عوام فریب ببخشید عوام بفهم اونها رو در غالب شعارهای انتخاباتی مطرح کردند...به دور از شعور دیپلماتیک رابطه با کشورهای مختلف را شعار می کنند و اینطور به نظر می رسانند که رابطه نداشتن با کشوری مانع بزرگی برای پیشرفتهای ماست و این یگانه دلیل هست در صورتی که اگر با آمریکا رابطه خوب بود و ما جزءWTO بودیم که تا بحال فاتحه این تولید مزخرف این مملکت خونده شده بود ...

من نمی دونم چرا همه چیز تو این مملکت اینجوری هست من اصلاح طلب هستم اینو همه می دونن اما تورو به خدا به خودتون بیاید من برنامه های تبلیغی رو دیدم دیدم بابا یعنی ما اینقدر بی سواد و شعوریم در مورد مشکلات خودمون؟

واقعا از اینهمه دروغ خسته شدم... هر برنامه ای 4 سال اجرا میشه بعد از 4 یا شایدم 8 سال یکی میاد میگه که همش غلط بوده و باید برگردیم به عقب دوباره شروع کنیم و تسویه حسابهای سیاسی شروع میشه... واقعا خودتون رو مسخره کردید؟!!

/ 6 نظر / 20 بازدید
پیغام مهم .....

================================ موضوع : تبادل لينک با تمام ويمسترهاي فارسي زبان . ================================ متن پيغام : مديريت سايت www .mdake .com جهت تبادل لينک با تمام وبمسترهايي فارسي زبان اعلام آمادگي ميکند . اين دعوت به لينک تنها شامل سايتها و وبلاگهاي پارسي زبان خواهد بود . ................... نکته : جهت تبادل لينک ، با ايجاد لينک سايت www .mdake .com در سايت يا وبلاگ خويش با عنوان " دانلود رايگان نرم افزار " و تماس با ايميل ما : { mdakeh@gmail.com } نسبت به قرار گرفتن لينک خود در دايرکتوري سايت اقدام نماييد . نکته : آدرس سایت را به صورت به هم چسبیده وارد نمایید { اسپیس ها را پاک نمایید } منتظر تماس شما هستيم . ....... ========================== نکته : اين پيغام به صورت اتوماتيک و خودکار براي وبلاگهاي فارسي زبان فرستاده شده است . و در انتخاب محتواي آنها هيچ گونه بررسي از قبل انجام نشده است . به همين علت هيچ گونه مسئوليتي در خصوص درج اين پيغام در وبلاگهاي غير اخلاقي و سياسي معطوف به ارسال کننده پيغام نمي باشد . ====================

كدخدا

از اینکه اصلاح طلب هستی خوشحالم [قلب] بقیه ش دیگه مهم نیست [نیشخند]

مینا

سلام عقاب بزرگ[ناراحت] آپیدم[ناراحت]

ویسپوران

فکر نمیکنی متنت دیگه فسیل شده ؟ خو آپ کن دیگه خب [پلک]